
Перстень "Рисич- Молвинець-Одолень Трава" з чорнінням (без чорніння) срібло 925 проба
1 440 ₴
- Під замовлення
- Код: 1630

- +380 (97) 505-52-43В`ячеслав
Більше різноманітних оберегів Ви зможете знайти на oberegnik.in.ua
Кільця і перстні зі срібла 925 проби виготовляються по 20%-ій передоплаті.
Заміна каблучки на таку саму іншого розміру проводиться за рахунок покупця.
8-9 г. - під замовлення (7 днів).
Рисич - древній Родовий обереговий символ. Спочатку зображувався на стінах Капищ і Святилищ, на вівтарних каменях біля Жертовників. Згодом став зображуватися на всіх будівлях, бо вважається, що немає кращого оберега від темних сил, ніж Рисич.
Свастичний символ "Рисич" складається з двох ліній, званих гамматичними. Так само ці лінії називають рубіжниками. Рисич - це оберегова символіка. Використовувалася вкрай широко, не тільки як натільний оберіг, а й наносилася у вигляді орнаменту на одяг, домашнє начиння, знаряддя, зброю і навіть на стіни жител.
Рисич, виконуючи функцію рубежу, покликаний захистити від темних сил, що приходять не тільки ззовні, а й зсередини. В основу назви свастичного символу покладено ім'я тотемної тварини рисі. Для всіх народів, зокрема й Слов'ян, Рись - символ гостроти зору, до того ж здатний бачити навіть крізь перепони, визначаючи лінію кордону і попереджаючи про можливу небезпеку. Деякі міфи і казки малюють рись настільки хороброю, що вона одна наважується нападати на ведмедя, який тільки-но встав із барлоги. При цьому міфи звеличують її дбайливість про своїх дитинчат. Так, один з найдавніших способів заспокоїти дитину, яка плаче вночі, такий: її треба обнести навколо вогнища і на запитання того, хто йде слідом: "Що несеш?" - відповісти: "Рись, вовка і сплячого зайця!"
Оберіг "Рисич", безумовно, необхідний кожному через свою універсальність. Але особливо він потрібен тим, хто за професією або збігом обставин постійно стикається з кордоном. Кордоном у найширшому сенсі цього слова. Це не тільки люди, професії прикордонника, а й лікарі анестезіологи-реаніматологи, які працюють на межі життя та смерті; спелеологи, які працюють на землі та під землею; молоді матері, що оберігають власне дитя, світовідчуття якого ще не має уміння відчувати межу безпечного та тривожного, та багато інших.
Молвинець - це енергетично потужний знак широкого спектра дії, який споконвіку використовували як оберіг, що дарує захист від пристріту та іншого негативу, народженого словом.
Як не важко здогадатися, назва символу походить від дієслова "мовчати", що означає говорити. Саме на цьому аспекті сконцентрована сила Молвинця: він блокує потоки будь-якої вхідної енергією, що з'явилися внаслідок негативних емоцій, які було проявлено у світі словом. Інакше кажучи, якщо людині хтось побажав зла або позаздрив її успіху, сказав "кілька лагідних" за спиною або надто емоційно порадів за неї, трансцендентний вплив подібної дії матиме однозначно негативний вектор. Сила впливу може відрізнятися, залежно від особистісних характеристик того, хто створив зло. У будь-якому разі такі ось пристріти, явні чи не явні, можуть завдати чимало проблем: від головного болю або нетравлення до повного паралічу й загибелі.
Саме для цього й служить Молвинець - він захищає людину від зла, народженого словом. Якщо антагоніст енергетично слабкий, Молвинець може "відбити" його негатив, або навіть примножити. Але основна його функція - розсіювати спрямоване на господаря зло. При цьому Молвинець абсолютно універсальний, його може носити будь-яка людина, у будь-якому віці, з будь-яким родом занять.
Одолень трава є головним Оберегом для надійного захисту від різних хвороб. Собою він являє собою дванадцяти променевий хрест або подвійний коловрат. У народі вважали, що хвороби на людей насилають злі духи, а Одолень трава здатна спалювати різні хвороби, очищаючи душу, тіло. Цей символ часто називають ще Подвійним Вогненним Знаком.
Одолень трава - це старослов'янське іменування латаття, яке вважалося відмінною "протиотрутою" від нечистої сили, всякого пристріту недоброї людини...
Його носили подорожні при собі. Предки вважали, що латаття здатне навіть нагороджувати великим талантом.
Цей обережний символ вишивали для захисту на одязі. Оберіг зустрічається майже повсюдно, будучи найпоширенішим слов'янським символом. Оберіг побачити можна в музеях Пензинської, Бєлгородської, Воронезької земель, також символ Одолень трава зустріти можна на Північному Кавказі, у малих народів Півночі, що свідчить про його сильну поширеність, яка пов'язана з його особливими магічними властивостями.
- Ціна: 1 440 ₴